Co się zaczęło? Co się skończyło?
I co dalej?
Jak to wygląda dzisiaj

Aktualizacja: 2020-05-07
Tak wyglądają kuluary głosowań i organizacji wyborów na prezydenta polski w 2020 roku. Czy politycy mogą być pociągnięci do odpowiedzialności za cały ten burdel?
Wybory prezydenckie - gdzie jest odpowiedzialność?
POLITYKA

    To, że nikt nie ma nic do powiedzenia to jedno, a właściwie nie - oni wszyscy mają dużo do powiedzenia ale gęby pełne frazesów albo bzdur niczego nie załatwią. Bleblają od rana do wieczora i nic z tego nie wynika. No, pogadali sobie no, naprawdę super.
    Kolejna sprawa, w głowie mi się nie mieści - jak można być taką sprzedajną kurwą!!! Jak można mówić jedno, a kilka godzin później mówić coś zupełnie innego!!! Jarek ma szczęście, że takie zdradzieckie mordy go otaczają, inaczej trudno byłoby kupić-przekupić-zaszantażować towarzystwo.
   Jak można puszczać w niepamięć, nie wyciągać żadnych konsekwencji wobec ludzi, którzy podejmują głupie, nieprzemyślane decyzje i wprowadzają je w życie? Załóżmy, że było tak: premier kazał Sasinowi zorganizować wybory korespondencyjne, na co ten zbladł i krzyknął "Panie premierze, nie mogę tego zrobić, bo prawo, bo Konstytucja, bo bezprawie, bo się boję, bo nie potrafię. Na to premier "Nie pierdolcie mi tu Sasin. To polecenie służbowe". Na to Sasin "Ale... jeśli mi się nie uda, to co? Ja będę za to odpowiadał???" Na to premier "Nie mazgaj mi się tutaj. Ponawiam moje polecenie służbowe. Odnotowałem twój sprzeciw. A teraz - wykonać". I Sasin, zabezpieczony dupokrytem wziął się do roboty. Znaczy więcej gadał niż robił, ale to w tym wypadku właściwie nie ma znaczenia. Przechodzimy do konkretów. Premiera należy postawić przed Trybunałem Stanu za złe decyzje i za zaniechania, za kierowanie się strachem i służalczością, za kłamstwa różne, a szczególnie za największe - że działa kierując się troską o Polaków. A Sasina należy skazać na karę finansową. Jej wysokość jest prosta do wyliczenia. Ile zapłacił za druk pakietów do głosowania, a no i jeszcze koperty, przecież to na przemiał pójdzie. Zatem Sasin ma te pieniądze niepotrzebnie wydane przelać ze swojego konta na konto jakichś organizacji pozarządowych. A jak jest niewypłacalny, zamienić to na karę bezwzględnego więzienia - przelicznik nie jest skomplikowany. Jak mu tyłek przeorzą wte i we wte, to następnym razem nie podejmie się wdrażania bzdurnych decyzji przełożonego w pozycji służalczego pieska, na kolankach, liżąc wiernie po stopach - no bo to przecież musiało chyba jakoś tak wyglądać!!! Chodzi o to, że dla przykładu powinno się wreszcie kogoś osądzić i ukarać dotkliwie. Nie ma żadnej konkretnej odpowiedzialności. Bo co, do dymisji poda się jeden z drugim? Narobili dużo złego, a teraz pójdą odpoczywać?? Bez stresu, bez koszmarów w nocy, bez obaw, o przyszłość?? Kara powinna być dotkliwa.
   Najbardziej byłabym za wymierzaniem batów na gołe dupsko przy pręgierzu na rynku głównym, ale to pewnie nie przejdzie. Może gdyby stacje telewizyjne na cały kraj, na cały świat wysyłały informacje o ukaraniu kolejnego łajdaka, poziom łajdactwa w osobach, których pełno w życiu publicznym, znacząco by się obniżył.

Dzisiaj jest: Poniedziałek
24 stycznia 2022
24 dzień roku

Afera wokół firmy Amber Gold

Zaniechania i błędy prokuratury przy prowadzeniu sprawy Amber Gold. Dokumenty sądowe wskazują, że prowadzące sprawę prokurator kryła Marcina P.

Proponowane artykuły:
Policjant brał udział w brutalnym napadzie na kantor
Aktualizacja: 2020-04-28
O policjancie, który napadł na kantor.
26 marca 2013 roku
   22 sierpnia 2012 roku w miejscowości Dobrodzień na miejscowy kantor napadło trzech mężczyzn. Jeden z nich - Jarosław P. pozostał przed kantorem w celu zabezpieczenia terenu, a dwóch pozostałych w maskach weszło do środka. Wewnątrz sterrory...   Czytaj więcej
Dolina Drawy - Wstyd Albionu
Aktualizacja: 2021-04-12
Z końcem II Wojny Światowej Alianci przekazali setki tysięcy Rosjan w ręce Związku Radzieckiego skazując ich tym samym na śmierć lub wieloletnie łagry. Jedną z odsłon tej operacji było przekazanie Sowietom 30 tysięcy Kozaków, określane mianem Zbrodni nad Drawą.
   We...   Czytaj więcej
Szybcy, wściekli i bardzo młodzi.
Aktualizacja: 2020-04-29
Nastolatki poszaleli autem rodziców. Jaka powinna być kara, a jaka będzie?
28 listopada 2016 r.
   Wszystkie media obiegła dzisiaj informacja o pościgu Policji za samochodem osobowym, którego kierowca nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci podjęli próbę zatrzymania pojazdu po uzyskaniu informacji od mieszkańców, że po ulicach porusza się samochód, którego kierow...   Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Pytania, sugestie, chęć współtworzenia witryny.